tvoření pro radost, zábavu a relaxaci
nápady, návody, kurzy

Scrapbookový víkend

Zveme vás všechny na víkend plný scrapbookového tvoření v Poděbradech. Víkend je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, vždy si budete moct vybrat ze dvou různých tvoření tak, abyste se naučili něco nového a zajímavého. V ceně kurzu je veškerý materiál bez omezen.

Tenhle víkend jsme zaměřily částečně na jaro a Velikonoce – takže si uděláte různé  jarní dekorace (závěsy na dveře, srdíčka na kliky, zápichy do květináčů apod.), naučíte se vyrábět atypická přání – s různými prostřihy, 3D, vodopád), asi nejzajímavější ale bude výroba scrapbookové koláže na malířském plátně či v obrazovém rámu. Dále si budete moct nazdobit dřevěnou krabičku a vyrobit deník (nebo třeba kuchařku, svatební knihu či zápisník pro miminko) a samozřejmě nezapomeneme ani na klasický scrapbook. Co se týká nových technik, naučíte se embosovat a vyřezávat na Big Shotu a také si dělat papíry s vlastním designem – pomocí lihových barev a blendování. A můžete přijít i se svým vlastním nápadem a z materiálů a s našimi pomůckami (případně radami)  si ho vytvořit.

V neděli pak budete mít možnost nakoupit materiál na domácí tvoření.

Kde se bude bydlet a tvořit? V penzionu RADOST, Náměstí T. G. Masaryka 525, Poděbrady

Pracovat budeme v klubovně, kde si celé tři dny můžeme nechat rozložené tvoření, dá se tam uvařit káva i čaj, k dispozici je tam i lednička. Protože je penzion přímo u parku a kolonády, na obědy a večeře si můžeme zajít – je tam několik restaurací, hotelů a barů. Pokoje jsou 2-lůžkové se soc. zařízením. Na sobotní večer plánujeme večeři ve vyhlášené poděbradské restauraci.

 Cena kursu včetně ubytování, veškerého materiálu a pomůcek je 2930 Kč.

Bude-li volno, je možná účast i na jeden den,

Program kursu a závaznou přihláška vám pošlu po potvrzení vaší účasti, a to na tel. 603 253 754 nebo na na mailové adrese    Sylvasporkova@seznam.cz 

03.03.2012 11:00:01
Bara3
Tak tohle jsem já

Tak tohle jsem já

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one