tvoření pro radost, zábavu a relaxaci
nápady, návody, kurzy

Ateliér Bára 

- tak takhle jsem pojmenovala svoji domácí dílnu, ve které vymýšlím a hlavně vytvářím spoustu "milých zbytečností" i praktických dárků pomocí nejrůznějších kreativních technik. Ovšem v posledních letech u mě jednoznačně vítězí scrapbooking. V březnu 2012 mi o téhle technice vyjde v nakladatelství Grada stejnojmenná knížka.
Na mých stránkách najdete nejenom galerii, která vám může posloužit jako inspirace, ale i rady a návody, jak co udělat, v neposlední řadě i pak i pozvánky na kurzy, které pořádám v několika městech.

Další z mých výrobků i materiál najdete také na prodejním serveru Fler - na adrese www.fler.cz/bára, materiál na scrapbookové tvoření pak na www.fler.cz/Bára-materiál

Pokud byste měli zájem u kurz v místě, kam nejezdím, a věděli o prostorách, kde bychom se mohli sejít, dejte mi vědět (tel. 603 253 754), zkusíme se domluvit.

Začala jsem vydávat první český časopis o scrapboovém tvoření - Scrapování. Zatím je pouze v elektronické podobě a najdete v něm spoustu různých návodů nejen na klasické stránky, ale i přání, krabičky apod., dále novinky o českých i zahraničních výrobců, různé vychytávky, reportáže, rozhovory... Časopis stojí jenom 30 Kč a objednat si ho můžete na www.scrapovani.cz

Vychází mi knížka - obrázek

Vychází mi knížka - obrázek

Scrapbooking - alba, přání notýsky
V březnu mi vychází knížka o scrapbookingu. Kromě různých druhů fotoalb, které jsou základem téhle techniky, jsou do knihy zařazeny i jiné výrobky, které jsou v zahraniční literatuře známé jako Cardmaking - různá přání, děkovné kartičky, obálky, a Scrap Art - jakékoliv jiné dekorace vytváření scrapbookovými materiály a pomůckami - dózy, krabičky, zápisníky, obaly, koláže. Výpravná celobarevná publikace je určená jak pro začátečníky, kteří se v ní dozvědí, jak pracovat s různými pomůckami a nářadím spolu se základními postupy, tak i pro pokročilé, ti tu najdou různé "vychytávky", s jejichž omocí budou moci obohatit svoje dosavadní tvoření. Scrapbooking vychází v nakladatelství Grada,je celobravená, v pevné vazbě, má 11.2 stran Cena knihy je 299 Kč.
Tak tohle jsem já

Tak tohle jsem já

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one